«Французький День поля на Вінниччині»

За сприяння Посольства Франції в Україні та за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації на базі ТОВ «Ольга» відбувся науково-виробничий семінар  «Французький День поля на Вінниччині».

Основна мета заходу – ознайомлення з новинками селекції провідних компаній світу, інноваційними технологіями у захисті рослин та ґрунтообробною технікою від світових лідерів. За участю практиків та науковців було визначено коло проблем, на які слід звернути увагу під час жнивної кампанії. Учасники семінару мали змогу ознайомитись, завдяки чому стає можливим отримання стабільно високих врожаїв сільськогосподарських культур.

У рамках даного заходу ВПЕРШЕ – польові презентації новинок французької селекції Євраліс. Вони повністю адаптовані до умов вирощування в Україні за інноваційними технологіями з урахуванням потенціалу сільськогосподарських угідь власників.

Крім цього – польові презентації на гібридах Євраліз із засобами захисту BASF, мінеральними добривами Timac, мікробіологічними препаратами N-Zim, антистресантами та стимуляторами Агротехносоюз,  препаратом для розгалуження кореневої системи БТУ –Центр та фінансовими рішеннями для аграріїв від Credit Agricole, шоу техніки в роботі, тест-драйви та багато інших цікавинок, розіграшів та сюрпризів.

Це дійство обіцяло бути не тільки цікавим, але й пізнавальним, тому  спеціалісти ТОВ «БІОБАЛАНС»  також не могли втратити чудової нагоди  стати ще більш обізнаними та клієнторієнтованими.  До речі, відкриття заходу відбулося під звучання  французького  та українського  національного  гімну.  Науково-виробничий семінар був окутаний французьким шармом та українською гостинністю й теплом. Пізнавальними годинами спілкування однодумців, взаємодією, комунікацією, конструктивними дискусіями та обміну досвідом був насичений весь день. І на останок хочеться додати лише одне:  українська земля це душа українського народу!

Any comments?