Агро Пікнік 2019

20 серпня  на базі  ТОВ «Рост Агро», яке займається вирощуванням та обробкою насіння  відбувся сучасний мега-грандіозний захід, на якому із цікавістю, на протязі вже 5 років збирається  достатньо велика кількість прогресивних агровиробників України.

 

      

Отримавши запрошення до участі у цьому дійстві,  наша команда знов  зібралася «в поля». Цього разу ми вирушили не тільки задля покращення своєї професійної обізнаності, а   більш широко розповісти про свою діяльність, здобутки, напрацювання. Нашою головною  метою  на  заході було поширення  в маси сільгоспвиробників інформації, яка не тільки збереже їх врожаї та збільшить кількісні показники, але й дасть змогу зробити  його екологічним та безпечним для споживання. Не дивлячись на наш 10 річний досвід і практику, дехто про нас ще не знає, дехто до сих пір піддається сумнівам щодо дієвості біологічного методу в цілому,  але ж саме задля цього ми й вирішили прийняти участь у «Агро пікніку 2019». Як відомо, інформація завжди краще сприймається підкріплюючись  фактами тому, ми взяли з собою всі наші цікавинки-знаряддя праці і приступили до роботи. Отже, впродовж всього дня наша професійна та життєрадісна команда плідно працювала з метою покращення обізнаності якомога більшого кола аграріїв.

Загальна програма заходу була доволі ємкою та  насиченою  інформативно.  Учасники мали змогу дізнатися: про  новітні технології  в захисті польових культур, оглянути демонстраційні лінійки високоврожайних сортів кукурудзи, сої, високомаржинальні гібриди олійного та кондитерського соняшнику, сорго, ознайомитися із прогресивними техніками внесення добрив. Обговорити реалії сучасного ринку засобів захисту рослин, відмітивши  переваги, протиріччя, проблематику. Відвідувачі ознайомилися з однією серед найсучасніших  систем крапельного зрошення для польових та овочевих культур від компанії «Нетафім Україна», що є доволі актуальним питанням сьогодення  враховуючи кліматичні зміни, які прямопропорційно впливають на показники урожайності. Даний захід відбувся за  підтримки  ТОВ «Рост Агро» та об’єднаної  компанії ADAMA , яка є одним  зі світових лідерів у галузі захисту рослин.

Саме в цьому господарстві на вищезаз наченому заході ми були вперше. Що вразило? Рівень професіоналізму, гостинність, доброзичливість, клієнтоорієнтований підхід. Під час сесії директора ТОВ «Рост Агро» Максима Бернацького, яка до речі відбувалася  на виокремлених  ділянках демо-поля, всі запрошені із захопленням та жадібністю поглинали хвилі інформаційного потоку  від початку до кінця його виступу. Не дивлячись на підвищений температурний режим та велику кількість груп, він самостійно проводив презентацію лінійки гібридних сортів кукурудзи. Тільки справжній господар міг  розповідати з таким захопленням та завзяттям і взагалі бути наскільки проактивним у своїй діяльності. З впевненістю та повною відповідальністю ми стверджуємо, що якби кожне господарство мало такого ґазду, то в Україні було вже давно  вирішено ряд проблематичних  питань, які кожного року спіткають агропромисловий комплекс.

Повернувшись в свій рідний край відчуваємо  себе натхненними і  піднесеними та готовими до нових зрушень у своїй діяльності. Із  завзятістю та наснагою ми  приступили  до реалізації нових ініціатив.

Any comments?