Агрономічний камелот

Зима вже поступилася весні, новорічні свята й відпочинки позаду і настав час замислитись про майбутній захист посівів сільськогосподарських культур.  Фахівці ТОВ «БІОБАЛАНС» вирішили допомогти агрономам налаштуватися на робочий лад і спланувати роботи по захисту посівів. З огляду на це 16 березня відбулося  чергове щорічне зібрання  спеціалістів агрономічного напрямку.

За словами директора ТОВ «БІОБАЛАНС» Любові Лисенко – вирішувати завдання будь-якої складності в найкоротші терміни і максимально ефективно може лише та людина, яка постійно зрощує свій професійний потенціал. Отже, метою даного заходу стало  підвищення кваліфікаційних  навиків, здобуття нових вмінь та знань, які будуть  вміло застосовуватися  на практиці.

В ході зустрічі були підняті, розкриті й обговорені найважливіші питання, якими стурбовані наші колеги.

Інтенсивне розмноження комах-шкідників завжди було  несподіванкою для агровиробників. Потреба у пошуку  нових ефективних заходів боротьби із шкідниками підняла ряд питань щодо удосконалення вже існуючих систем  захисту с/г культур.

Найбільшу зацікавленість учасники заходу  проявили під час розкриття наступних тем:

  • Особливості моніторингу  основних шкідників сільськогосподарських культур і моделі прогнозу їх чисельності;
  • Фітосанітарний прогноз короткостроковий, річний;
  • Визначення комплексного економічного  порогу шкідливості;
  • Спостереження за появою і розвитком шкідливих організмів та прийняття вірних рішень щодо захисту культур.

Висвітлення вкрай важливого матеріалу для наших колег супроводжувалося активними дискусіями в ході яких кожен з учасників міг поділітися своїм досвідом з колегами, пригадати дещо із забутого матеріалу  та отримати корисні поради від спеціалістів, які вже багато років поспіль мають напрацьований досвід в сфері біологічного захисту рослин. По завершенню зборів  було розставлено акценти, підведено підсумки, прийнято прогресивні рішення, які матимуть позитивний вплив на системи моніторингу і захисту  посівів. Учасники навчань щиро вдячні спеціалістам за змістовно проведений час, результатом якого стало підвищення рівня професійної компетенції кожного із них.

Any comments?